Also Consider
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Product Color | Gray |
| Product Name | 42 Piece Tool Kit with Case |
| Width | 8" |
| Manufacturer Website Address | http://www.genuinejoe.com |
| Package Contents |
|
| Depth | 7" |
| Country of Origin | China |
| Additional Warranty Information |
LIMITED ONE YEAR |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Height | 7" |
| Limited Warranty | 1 Year |
Product Information
| Brand | Ettore |
| Type | Power Tools & Accessories |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
