<
>
Genuine Joe Eclipse Deodorizing Clip - Citrus - 30 Day - Odor Neutralizer - 1 Dozen
Product Details
General Information
| Effective Duration | 30 Day |
| Scent | Citrus |
| Width | 6" |
| Packaged Quantity | 1 Dozen |
| Product Name | Eclipse Deodorizing Clip |
| Assembly Required | No |
| Depth | 1.5" |
| Country of Origin | United States |
| Height | 4" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Manufacturer Website Address | http://www.genuinejoe.com |
Product Information
| Brand | Genuine Joe |
| Type | Disinfectants/Sanitizers |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
