<
>
Logitech M325S Wireless Mouse - Optical - Wireless - Radio Frequency - 2.40 GHz - Silver - USB - 1000 dpi - Tilt Wheel - 5 Button(s) - 3 Programmable Button(s) - Small Hand/Palm Size - Symmetrical - 1 Each
Product Details
General Information
| Device Supported | Computer ~ Notebook ~ Chromebook |
| Number of Total Buttons | 5 |
| Movement Resolution (dpi) | 1000 |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Pointing Device Wireless Technology | Radio Frequency |
| Product Color | Silver |
| Package Contents |
|
| Product Name | M325S Wireless Mouse |
| Width | 2.2" |
| Wireless Operating Frequency | 2.40 GHz |
| Depth | 1.5" |
| Height | 3.7" |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com |
| Manufacturer | Logitech |
Product Information
| Brand | Logitech |
| Type | Mouse & Touchpad |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
