<
>
Lorell 3-speed Box Fan - 3 Speed - Carrying Handle - 21" Height x 4.1" Width - White
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Product Color | White |
| Speed Settings | 3 |
| Width | 4.1" |
| Product Name | 3-speed Box Fan |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Additional Warranty Information |
Limited 1 yr |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Lorell |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Features | Carrying Handle |
| Height | 21" |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Length | 20.6" |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Fans |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
