‹ Prev
Next ›
Lorell 60" Training Table Modesty Panel - 54" Width x 3" Depth x 10" Height - Steel - Metallic Silver - 1 Each
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Product Material | Steel |
| Product Color | Metallic Silver |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Product Name | 60" Training Table Modesty Panel |
| Width | 54" |
| Depth | 3" |
| Country of Origin | Bulgaria |
| Limited Warranty | 10 Year |
| Manufacturer | Lorell |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Modesty Panel |
Description
Modesty panel completes rectangular Lorell Training Tables that offer convenient configurations for your training needs. Perforated, steel modesty panel mounts directly onto rectangular laminate tabletops with no grommets. Oversized wire channel allow wires to pass through the bottom of the panel. Tops and bases are ordered separately.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews