<
>
Lorell Box Fan - 20" Fan Diameter - 3 Speed - Tilt Adjustment, Lightweight - 24.2" Height x 24.2" Width x 7.2" Depth - Plastic - Black
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Fan Diameter | 20" |
| Product Color | Black |
| Speed Settings | 3 |
| Width | 24.2" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Box Fan |
| Height | 24.2" |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Features | Tilt Adjustment ~ Lightweight |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Manufacturer | Lorell |
| Country of Origin | China |
| Additional Warranty Information |
1-YEAR LIMITED WARRANTY |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Fans |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
