Product Details
General Information
| Product Color | Black ~ Clear |
| Product Name | Business Card Storage Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 4.4" |
| Additional Warranty Information |
LIMITED 1 YR |
| Country of Origin | China |
| Depth | 9" |
| Manufacturer | Lorell |
| Features | Compact |
| Height | 0.8" |
| Limited Warranty | 1 Year |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Alternative Products
Reviews
No Reviews
