<
>
Lorell Commercial-Grade File Caddy - 400 lb Load Capacity - 4 Casters - Steel - 16.63" Width x 11.40" Depth x 4" Height - Black - 1 Each
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Maximum Load Capacity | 400 lb |
| Number of Casters | 4 |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Product Name | Commercial-Grade File Caddy |
| Width | 16.6" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Height | 4" |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Manufacturer | Lorell |
| Depth | 11.4" |
| Country of Origin | United States |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Dollies & Skates |
Key Data
| Recycled | Yes |
Description
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
