<
>
Lorell Double-sided Book Cart - 6 Shelf - Round Handle - 5" Caster Size - Steel - 38" Width x 18" Depth x 46.25" Height - Black - 1 Each
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Total Number of Shelves | 6 |
| Product Name | Double-sided Book Cart |
| Width | 38" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Caster Size | 5" |
| Depth | 18" |
| Country of Origin | China |
| Height | 46.3" |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Manufacturer | Lorell |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Carts |
Description
Alternative Products
Reviews
No Reviews
