<
>
Lorell Pull-chain Wall-Mounting 3-speed Fan - 16" Fan Diameter - 3 Speed - Adjustable Tilt Head, Oscillating - 18.5" Height x 9.3" Width x 18.1" Depth - White
Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Fan Diameter | 16" |
| Product Color | White |
| Speed Settings | 3 |
| Width | 9.3" |
| Product Name | Pull-chain Wall-Mounting 3-speed Fan |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Manufacturer | Lorell |
| Height | 18.5" |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Features | Adjustable Tilt Head ~ Oscillating |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Fans |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
