‹ Prev
Next ›
Lorell Business Card Album - Black Vinyl Cover
Product Details
General Information
| Product Color | Black ~ Clear |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Height | 0.7" |
| Features | Compact |
| Manufacturer | Lorell |
| Country of Origin | China |
| Depth | 7" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Business Card Storage Holder |
| Width | 4.8" |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Maintain a reliable source of business contacts with this 96-Capacity Business Card Storage Holder. It offers a more compact way to store and preserve business cards. Easily store in a drawer or toss into a briefcase. The black vinyl cover protects clear plastic pages where you can slide in business cards you need to keep handy. Each page includes three slots for a total card capacity of 96.
From the Manufacturer
Alternative Products
Reviews
No Reviews