<
>
Lorell Utility Cart - 2 Shelf - 400 lb Load Capacity - Steel - 30" Length x 16" Width x 32" Height - Black - 1 Each
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Maximum Load Capacity | 400 lb |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Total Number of Shelves | 2 |
| Product Name | Utility Cart |
| Width | 16" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Lorell |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Height | 32" |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Carts |
Description
Also Consider
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
