<
>
Lorell 3-Tier Rolling Cart - 99 lb Load Capacity - 4 Casters - Steel - 18" Width x 30" Depth x 40" Height - Chrome - 1 Each
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Maximum Load Capacity | 99 lb |
| Number of Casters | 4 |
| Product Material | Steel |
| Product Color | Chrome |
| Product Name | 3-Tier Rolling Cart |
| Width | 18" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | China |
| Depth | 30" |
| Height | 40" |
| Manufacturer | Lorell |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Carts |
Description
Also Consider
Alternative Products
Reviews
No Reviews
