<
>
Lorell Stack Chair Steel Dolly - 4 Casters - Powder Coated Steel - 24.20" Width x 25.60" Depth x 20.70" Height - Powder Coated Black - 1 Each
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Number of Casters | 4 |
| Product Color | Powder Coated Black |
| Product Material | Powder Coated Steel |
| Product Name | Stack Chair Steel Dolly |
| Width | 24.2" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Depth | 25.6" |
| Country of Origin | China |
| Height | 20.7" |
| Manufacturer Website Address | http://www.bosschair.com |
| Manufacturer | Norstar Office Products Inc |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Dollies & Skates |
Description
Also Consider
Alternative Products
Reviews
No Reviews
